O nas

Firma ALUNIKO Elewacje działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji i montażu elewacji wentylowanych, daszków szklanych, balustrad szklanych oraz innych produktach. Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Fabianki w pobliżu Włocławka. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji nowoczesnych elewacji zewnętrznych z wysokiej jakości materiałów oraz konstrukcji aluminiowych.

Nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością i solidnością. Wieloletnie doświadczenie nie pozwala nam na oferowanie naszym klientom niesprawdzonych rozwiązań. Używamy najlepszych komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili aluminiowych i PCW oraz okuć i szkła.

Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najwyższe wymagania dzięki szerokiemu asortymentowi, dostosowanemu do indywidualnych potrzeb kupujących, charakteryzującemu się bardzo estetycznym wykonaniem.

Mając świadomość, że sukces na rynku produkcyjnym jest w dużej mierze uzależniony również od jakości obsługi klientów, oddajemy do ich dyspozycji wykwalifikowaną kadrę. Także działania logistyczne ukierunkowane są na osiągnięcie zadowolenia klientów pod względem krótkiego czasu realizacji projektu.